השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דואגים לצוואה הוגנת למען הנפטר

  השפעה בלתי הוגנת על צוואה וכתיבתה, שכיחים במקרים בהם אנשים בעלי אינטרסים שאינם הוגנים, משפיעים לרעה על האדם הנפטר ובכך למעשה מטים את הצד לטובתם.

  כתיבת צוואה הוא מסמך המעיד על רצונו האישי, האמיתי והאותנטי של המצווה ביחס לחלוקת ההון שצבר ולמי הוא רוצה להעביר אותו, כמה ואיך – ואם ישנה איזושהי השפעה מצד אחר שאינה כשרה, הרי שיש להתייחס לכך ולבטל את ההשפעה עד כמה שניתן. דרך משרד עורך הדין דויד יוסף, תוכלו לקבל את כל העזרה, הסיוע והליווי הרלוונטיים אם אתם מעוניינים להגיש תביעה בנוגע לכך.

  מה נחשבת השפעה בלתי הוגנת על צוואה

  • החוק לדיני ירושה ועזבון, קובע מספר עקרונות חיוניים שונים שמטרתם הינה להבטיח כי הצוואה תרשם כולה על פי רצונו החופשי והאמיתי של האדם המצווה, ללא שום לחץ, השפעה, גורם מסיח או מאיים מצד חיצוני מתערב.
  • החוק קובע כי לכל אחד קיים החופש המוחלט לכתוב, לצוות, להורות, לשנות ואף לבטל את הצוואה שלו בנוגע להונו ורכושו, על פי הבחירה האישית שלו וללא שום דאגה או חשש מכל מני מחויבויות, איומים או כבילה כלשהי בתחום.
  • הצוואה צריכה להיכתב ולהיעשות באופן שמשקף את המצווה בלבד בצורה עצמאית. ולא על ידי שום אדם אחר. אם מסיבה כלשהי רשומה הוראה בתוך הצוואה שקובעת כי ההוראות הרשומות בצוואה סותרות את רצון המצווה וניתן להוכיח זאת – הדבר יסייע לביטול הצוואה.
  • על מנת להימנע ממצבים שבהם קיימת השפעה חיצונית שעלולה לסלף את רצונו האמיתי של המצווה, כל הוראה בצוואה מתבטלת אם קיימת ראייה לכך שהיא נעשתה תחת אינוס, איום, השפעה לא ראויה ובלתי הוגנת, דרך רמיה או תחבולה.

  דואגים לכבד את צוואת הנפטר

  לא עורכים צוואה ולא מוציאים צו קיום צוואה לפני שפונים אל עורך דין מקצועי, מומחה ומוסמך לעניינים אלו. מדובר בנושא רגיש שמשפיע על חייהם של משפחתו המורחבת של המוריש, ויש לעשות זאת בכובד ראש ובשיקול הדעת הנדרש.

  אם אתם רוצים לקבל שירות הוגן וליווי מקצועי ואיכותי, פנו אל עורך הדין דויד יוסף ותהנו גם אתם משירות מעולה. במקרים של השפעה בלתי הוגנת בנוגע ל- צוואה, עורך הדין דויד יוסף הוא האדם הנכון לתפקיד ייצוגכם.

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support