השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  צו הגנה

  במידה ואתם מבקשים את הוצאתו של צו הגנה לכם או לבני משפחתכם, הרי שחשוב יהיה לוודא כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד עורכי דין מיומן אשר פועל במהירות ומקצועיות מתוך שמירה על זכויותיכם ומניעת אלימות במשפחה. דויד יוסף – משרד עורכי דין, שם דגש על התאמה המענה המשפטי המיומן לכל לקוח ולקוח, זאת לשם הגנה על זכויותיו ומניעת אלימות. הנכם מוזמנים לפנות אל צוות המשרד כבר היום ולהבטיח את קבלת המענה המקצועי לו אתם זקוקים כל כך ברגעים מורכבים אלו.

  ביטול צו הגנה

  דברים שכדאי להכיר על צווי הגנה

  צו הגנה, הוא בהגדרתו, צו משפטי אשר ניתן לזכותו של אדם כנגד אדם אחר אשר פגע ו/או כאשר קיים סיכום סביר לפגיעה במגיש הבקשה לצו בכל דרך שהיא. החוק מאפשר לבית המשפט להוציא צו הגנה לאדם, בין היתר בשעה שמבקש צו ההגנה יוכיח את אחד מהמצבים הבאים:

  • אלימות פיזית על ידי אדם כלפי בני משפחתו או כלפי רכוש.
  • אלימות מילולית או איומים על ידי אדם כלפי בני משפחתו.
  • ביצוע עבירות מין באחד מבני המשפחה.
  • התעללות נפשית או פיזית.
  • התנהגות אשר נותנת בסיס להנחה כי האדם מהווה סכנה פיזית ממשית לשלום בני המשפחה.
  • התנהגות של אדם שאינה מאפשרת לבני המשפחה האחרים לנהל חיים סבירים ותקינים.

  יש לציין כי צו ההגנה מוענק לתקופה מירבית של שלושה חודשים וניתן יהיה להאריך אותו שוב עד חצי שנה ואף שנה בנסיבות מיוחדות.

  טיפול מקצועי בצו הגנה

  בכל היבט בתחום דיני המשפחה, תוכלו גם אתם להיעזר בשירותיו של דויד יוסף – משרד עורכי דין. המשרד מתמחה בניהול וליווי משפטי במגוון תחומים, לרבות תביעות גירושין, צווי ירושה, התנגדויות לצוואות, ייפוי כוח מתמשך, דיני מקרקעין, נדל"ן וליטיגציה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד כבר היום לקבלת מענה מקצועי לכל שאלה.

  למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 052-4311416

  הפרת צו הגנה

  לצערנו הרב אירועי אלימות מכל סוג שהם אינם נדירים והרבה מהם מסתיימים בתוצאות טראגיות. ניתן למנוע את המוות הבא. זקוקים לקבל עזרה, סיוע והתייעצות לגבי הוצאת צווי הרחקה, מניעה והגנה? פנו אל עו"ד דויד יוסף ותקבלו יחס אישי ומקצועי בנושאים אלו. לעו"ד דויד יוסף יש ותק וניסיון רב שנים בתחומים רבים של טיפול במקרי אלימות במשפחה, צווי הרחקה ומניעה ועוד.

  ביטול צו הגנה

  צו הגנה הוא צו המונע קרבה או כניסה של אדם מסוים אל האדם שהוציא נגדו את הצו. מדובר בהליך משפטי שמטרתו להגן על אנשים פרטיים, בעלי עסקים או קרובי משפחה של אדם שעלול להסב להם נזק ממשי, ובעיקר על מנת למנוע מקרים מצערים של אלימות במשפחה העלולים להסתיים באסון. את הצו הזה כל אחד יכול להוציא תחת כללים ותנאים מסוימים שמערכת המשפט רואה לנכון על מנת להוציא צווים אלו. אם אתם או קרוביכם זקוקים להוציא צו הגנה באופן בהול, מומלץ לעשות זאת רק בהנחיית עו"ד מוסמך ומקצועי בנושא זה. אצל משרד עו"ד דויד יוסף תוכלו לזכות בסיוע והכוונה לגבי כל ההליכים הנוגעים בתהליך זה של הוצאת הצו וכל המשתמע מכך.

  צו הגנה קבוע

  • ניתן להוציא את צו ההגנה בזמן סמוך לביצוע המעשה האלים, התוקפני או המסוכן כלפי התובע.
  • העבירות בגינן ניתן להוציא את הצו כוללות בין היתר אלימות פיזית, אלימות מינית, התעללות נפשית ממושכת, פגיעה ממשית ומוכחת באופן שמסכן את חייו של המתלונן או פוגע באיכות חייו באופן ניכר.
  • ניתן לבקש הוצאת צו ההרחקה גם אם יש סיכוי סביר שאכן התוקף הפוטנציאלי עלול לעשות את המעשים התוקפניים בזמן הקרוב.
  • אפשר להוציא את הצו כנגד בני משפחה על כל סוגי הקרבה, כולל בן או בת זוג בהווה או בעבר, סב, הורה, דוד, גיס, ילד, ועוד סוגי קרבה השייכים לקטגוריות אלו. כמו כן, כן אין הבדל בין זכר או נקבה לעניין התוקף.
  • ייתכן ובהרבה מאוד מקרים בני המשפחה ירצו לטפל בתוקף ולשלוח אותו למוסד גמילה מאלימות ושליטה בכעסים. בית המשפט יכול לחייב את האדם בסדרה של טיפולים למענו ולמען קרוביו.
  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support