השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  צו הגנה

  במידה ואתם מבקשים את הוצאתו של צו הגנה לכם או לבני משפחתכם, הרי שחשוב יהיה לוודא כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד עורכי דין מיומן אשר פועל במהירות ומקצועיות מתוך שמירה על זכויותיכם ומניעת אלימות במשפחה. דויד יוסף – משרד עורכי דין, שם דגש על התאמה המענה המשפטי המיומן לכל לקוח ולקוח, זאת לשם הגנה על זכויותיו ומניעת אלימות. הנכם מוזמנים לפנות אל צוות המשרד כבר היום ולהבטיח את קבלת המענה המקצועי לו אתם זקוקים כל כך ברגעים מורכבים אלו.

  הסתלקות מירושה

  צו הגנה – דברים שכדאי להכיר

  צו הגנה, הוא בהגדרתו, צו משפטי אשר ניתן לזכותו של אדם כנגד אדם אחר אשר פגע ו/או כאשר קיים סיכום סביר לפגיעה במגיש הבקשה לצו בכל דרך שהיא. החוק מאפשר לבית המשפט להוציא צו הגנה לאדם, בין היתר בשעה שמבקש צו ההגנה יוכיח את אחד מהמצבים הבאים:

  • אלימות פיזית על ידי אדם כלפי בני משפחתו או כלפי רכוש.
  • אלימות מילולית או איומים על ידי אדם כלפי בני משפחתו.
  • ביצוע עבירות מין באחד מבני המשפחה.
  • התעללות נפשית או פיזית.
  • התנהגות אשר נותנת בסיס להנחה כי האדם מהווה סכנה פיזית ממשית לשלום בני המשפחה.
  • התנהגות של אדם שאינה מאפשרת לבני המשפחה האחרים לנהל חיים סבירים ותקינים.

  יש לציין כי צו ההגנה מוענק לתקופה מירבית של שלושה חודשים וניתן יהיה להאריך אותו שוב עד חצי שנה ואף שנה בנסיבות מיוחדות.

  טיפול מקצועי בתיקים משפטיים מתחומים שונים

  בכל היבט בתחום דיני המשפחה, תוכלו גם אתם להיעזר בשירותיו של דויד יוסף – משרד עורכי דין. המשרד מתמחה בניהול וליווי משפטי במגוון תחומים, לרבות תביעות גירושין, צווי ירושה, התנגדויות לצוואות, ייפוי כוח מתמשך, דיני מקרקעין, נדל"ן וליטיגציה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד כבר היום לקבלת מענה מקצועי לכל שאלה.

  למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support