השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משמורת ילדים

  החלטה בנוגע למשמורת ילדים מהווה את אחת הסוגיות המורכבות ביותר בתחום דיני משפחה. במהלך הליך הגירושין עשויים לא פעם לעלות ויכוחים סוערים אשר נוגעים לכל היבטי חייהם של הילדים, כך גם בשעה שעולה נושא משמורת הילדים. בעת פניה אל שירותיו של משרד עורכי הדין – דויד יוסף, תוכלו להיעזר במענה, בליווי ובייצוג המשפטי המקצועי אשר מקפיד לשמור על זכויותיכם והאינטרסים שלכם לכל אורך הדרך, זאת עד לקבלת התוצאה המיטבית עבורכם ועבור המשפחה שלכם.

  משמורת

  משמורת ילדים – הסוגים העיקריים

  כיום בישראל, קיימות שתי אפשרויות עיקריות למשמורת על הילדים:

  • משמורת מלאה – מתארת מצב בו הילדים יהיו מרבית הזמן אצל אחד ההורים. ההורה השני יכול לקבל זמן עם הילדים בהתאמה להסדרי ראייה אשר יקבעו.
  • משמורת משותפת – במקרה זה שני ההורים יהיו משמורנים משותפים ויחלקו יחדיו בגידול הילדים והטיפול בהם באופן שוויוני.

  חשוב לציין כי בשעה שבית המשפט דן בסוגיית משמורת ילדים, הוא פועל מתוך ראייה של טובת הילד בראש ובראשונה. הסכסוכים בבית המשפט לענייני משפחה עלולים להפוך לקשים וטעונים מאוד, אך חשוב לזכות כי טובת הילדים חייבת להיות מונחת מול העיניים בכל עת, זאת על מנת לאפשר להם להתמודד בצורה יעילה עם התא המשפחתי שהולך ומשתנה ולא לפגוע בילדים במהלך ההליך המשפטי המורכב. וודאו כי אתם נעזרים בעורך דין מיומן אשר מבין את החשיבות הרבה של רגישות מירבית וטיפול מהיל בהליך הגירושין, שהרי כך תוכלו להבטיח את ניהול הגירושין בצורה יעילה עבור כל המשתתפים.

  משמורת ילדים – בוחרים להתגרש בשלום עם דויד יוסף – משרד עורכי דין

  תהליך הגירושים אמנם עשוי להיות מורכב, אך אין הדבר אומר כי אתם חייבים להתמודד עמו בכוחות עצמכם. בעת פניה אל דויד יוסף – משרד עורכי דין, תוכלו להיעזר בשירותיו של איש מקצוע אשר שומר על זכויותיכם בכל שלב ועושה את כל שניתן בכדי להשלים את הליך הגירושין בשלום, זאת לכל המעורבים בדבר.

  למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support