השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משמורת ילדים

  החלטה בנוגע למשמורת ילדים מהווה את אחת הסוגיות המורכבות ביותר בתחום דיני משפחה. במהלך הליך הגירושין עשויים לא פעם לעלות ויכוחים סוערים אשר נוגעים לכל היבטי חייהם של הילדים, כך גם בשעה שעולה נושא משמורת הילדים. בעת פניה אל שירותיו של משרד עורכי הדין – דויד יוסף, תוכלו להיעזר במענה, בליווי ובייצוג המשפטי המקצועי אשר מקפיד לשמור על זכויותיכם והאינטרסים שלכם לכל אורך הדרך, זאת עד לקבלת התוצאה המיטבית עבורכם ועבור המשפחה שלכם.

  משמורת ילדים

  משמורת ילדים – הסוגים העיקריים

  כיום בישראל, קיימות שתי אפשרויות עיקריות למשמורת על הילדים:

  • משמורת מלאה – מתארת מצב בו הילדים יהיו מרבית הזמן אצל אחד ההורים. ההורה השני יכול לקבל זמן עם הילדים בהתאמה להסדרי ראייה אשר יקבעו.
  • משמורת משותפת – במקרה זה שני ההורים יהיו משמורנים משותפים ויחלקו יחדיו בגידול הילדים והטיפול בהם באופן שוויוני.

  חשוב לציין כי בשעה שבית המשפט דן בסוגיית משמורת ילדים, הוא פועל מתוך ראייה של טובת הילד בראש ובראשונה. הסכסוכים בבית המשפט לענייני משפחה עלולים להפוך לקשים וטעונים מאוד, אך חשוב לזכות כי טובת הילדים חייבת להיות מונחת מול העיניים בכל עת, זאת על מנת לאפשר להם להתמודד בצורה יעילה עם התא המשפחתי שהולך ומשתנה ולא לפגוע בילדים במהלך ההליך המשפטי המורכב. וודאו כי אתם נעזרים בעורך דין מיומן אשר מבין את החשיבות הרבה של רגישות מירבית וטיפול מהיל בהליך הגירושין, שהרי כך תוכלו להבטיח את ניהול הגירושין בצורה יעילה עבור כל המשתתפים.

  משמורת ילדים – בוחרים להתגרש בשלום עם דויד יוסף – משרד עורכי דין

  תהליך הגירושים אמנם עשוי להיות מורכב, אך אין הדבר אומר כי אתם חייבים להתמודד עמו בכוחות עצמכם. בעת פניה אל דויד יוסף – משרד עורכי דין, תוכלו להיעזר בשירותיו של איש מקצוע אשר שומר על זכויותיכם בכל שלב ועושה את כל שניתן בכדי להשלים את הליך הגירושין בשלום, זאת לכל המעורבים בדבר.

  למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 052-4311416

  משמורת ילדים בגירושין

  משמורת ילדים הוא תחום רגיש מאוד בו עוסקים באחריות לשמירה וטיפול בילד במקרים של פרידה וגירושין.  כאשר לבני זוג המעוניינים להיפרד יש ילדים משותפים, עליהם להגיע להסכמה והחלטה בנוגע למי מהם יש את הזכות הקודמת והמועדפת לקבל את המשמורת עליהם. בתחום זה צריכים לעשות שקלול של כל המרכיבים והאינטרסים של כל הצדדים ובעיקר את טובתו של הילד על פני כל השאר. במידה ולא קיימת הסכמה בין ההורים, הרי שהם יוכלו לפנות אל ערכאה משפטית ולהגיש תביעה למשמורת על הילד. דרך עו"ד דויד יוסף תוכלו לקבל סיוע, ייעוץ והכוונה משפטית בכל הנוגע להגשת התביעה על משמורת לילד וכן ליווי התיק לכל אורך הדרך.

  משמורת ילדים זמנית

  אם אתם או מכריכם עומדים בפני הכרעה אם ללכת לבית משפט ולהוציא תביעה למשמורת על הילדים שלכם, הרי שאסור לכם לעשות זאת ללא ייעוץ וליווי מקצועי של עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום. עו"ד דויד יוסף הינו בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום זה ובתחומים מקביליים והוא יכול ללוות אתכם ולספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת בנוגע לניהול התיק. בכל הנוגע אל משמורת ילדים, עו"ד דויד יוסף כאן לצדכם.

  תביעה למשמורת ילדים

  • ייתכן והילד יועבר להחזקה ואחריות מלאה על אחד מההורים. מקרה זה ייקרא משמורת מלאה. רק אחד מן ההורים יהיה זכאי לגדל, לשמור ולטפל בילד ואילו ההורה השני שלא זכאי למשמורת, יוכל לבקר את הילד במועדים שונים שנקבעים בצורה מסודרת מראש, על מנת לאפשר לילד לפגוש את הוריו.
  • משמורת מלאה נעשית בדרך כלל במקרים בהם אחד מההורים אינו מסוגל לכלכל את הילד בכוחות עצמו, התנאים בדירתו אינם מאפשרים מגורים הגונים ומתאימים עבור הילד, ההורה עלול לסכן או להתרשל במלאכת גידול הילד ועוד מקרים בהם מצב של שוויון בחלוקת המשמורת אינו יכול להתקיים בצורה שתיטיב לילד.
  • משמורת משותפת הינה מצב בו הילד מתגורר אצל שני ההורים בזמנים נפרדים. הם חולקים בזמן יחסית שווה או כמעט שווה עם הילד, דבר שמאפשר לו לראות את ההורים בצורה כמעט שוויונית. יש לכך כמובן יתרונות וחסרונות לא פחות מאשר מצב של משמורת מלאה, וכמובן שכל מקרה נבדק לגופו.
  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support