השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משמורת ילדים לאב

  משמורת ילדים במצבים בהם ההורים צריכים לעבור הליך של גירושים, הוא דבר כאוב ביותר שאין מנוס מפניו בשעת הצורך. כולם מבינים שטובתו של הילד במקרים בהם ההורים אינם יכולים לגור יותר יחד קודמת לכל, ויש לקחת בחשבון את כל המרכיבים והשקלולים על מנת לדאוג שלילד תהיה את המסגרת הכי טובה שיכולה להיות שתתאים לו וכמובן תהיה לרצון הוריו ולרווחתם. גם לילד חשובה ההתראות עם ההורה ולא פחות חשוב מכך להורה חשובה ההתראות עם הילד, אך יש מקרים בהם צריך לקבל החלטה כואבת ואמיצה בנושא ההגבלות על ההתראות והשהייה עם הילד.

  אצל עורך דין ונוטריון דויד יוסף תקבלו הדרכה וליווי צמוד בכל הנוגע להגשת תביעת משמורת משותפת או מלאה במצב של גירושין על הצד הטוב ביותר.

   מה אתם צריכים לדעת על משמורת

  • במקרים בהם שני ההורים מבקשים להיפרד בהסכמה מלאה, הם חייבים להסכים ביניהם בנוגע לתנאים של המשמורת, הטיפול, הגידול וההחזקה של הילדים בצורה הכי בריאה ומיטיבה להם.
  • בין הנושאים שידונו, יעלו נושאים כמו קביעת ערך המזונות שישולמו, זמני ביקור אחד ההורים או חלוקת זמני המשמרות המשותפות ועוד.
  • תחום זה נמצא תחת סמכות של בית משפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני.
  • כל מקרה נבחן לגופו, וכל הגורמים נלקחים בחשבון כאשר טובתו של הילד היא הגבוהה ביותר.
  • במידה וההורים לא מגיעים להסכמה בנוגע לתנאים ולאופן חלוקת המשמורת או צורת חלוקת תשלום כספי המזונות, בית המשפט / בית הדין, יהיה חייב לדון ולפסוק בצורה חותכת בנושא על פי הכללים והתקנות המעוגנות בחוק.

   שומרים על הילדים

  אנחנו במשרד עו"ד ונוטריון דויד יוסף, נעשה הכל על מנת ליישר את ההדורים ולתת ללקוחות שלנו את מלוא תשומת הלב והמקצועיות שלנו. משרדנו כבר העניק שירות משפטי וליווי צמוד בתיקים רבים מאוד של לקוחות מרוצים שעברו תהליכים לא פשוטים אל מול ערכאות ובתי משפט.

   אנחנו נלווה אתכם בכל הנוגע להשגת משמורת על הצד הטוב ביותר.

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support