השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דואגים לירושה בצורה רגישה ומכבדת

  דיני ירושה הם עניין שצריך לעשות בצורה רגישה, אחראית ומקצועית.

  סכסוכים וריבים בין קרובי משפחה עלולים לקרות לעתים קרובות  כאשר מדובר בחלוקת ירושה; עם או בלי צוואה.

  יש לנהל את ההליכים בצורה חכמה ושקולה על מנת שכל הצדדים יצאו מסופקים ומרוצים. משפחות שלמות יכולות לחיות יחדיו בצורה נעימה ושלווה אך כאשר אחד מההורים או קרובי המשפחה נפטר והשאיר אחריו הון, לא כולם תמיד יודעים כיצד לנהל ואיך לחלק את זה בצורה הגונה וצודקת. רק אצל עו"ד מקצועי ומומחה לעניינים אלו כמו עו"ד ונוטריון דויד יוסף, תוכלו לקבל שירות מקצועי ואמין בניהול הליכים של ירושות.

  איך מחשבים דיני ירושה בצורה הגונה

  • ראשית, יש לברר האם הנפטר ערך צוואה טרם פטירתו. לא תמיד אנשים דואגים לטפל בענייני השארת ההון שלהם לילדיהם ונכדיהם מטעמים של החשש המובן, להתעסק בנושאים שלאחר מותם.
  • במידה וקיימת צוואה מסודרת וברורה לגבי טיב חלוקת ההון והנכסים של הנפטר, יש להגיש בקשה לצו קיום צוואה, על מנת למלא אחר הוראות הצוואה ולקיים את רצון המת.
  • במידה ולא קיימת צוואה רשומה יש לחלק את הנכסים על פי מעגלי קרבה. מעגלים אלו קרויים פרנטלות. ראשית לבן הזוג וילדי הנפטר יש זכות, אחריהם ההורים, ולבסוף הורי ההורים.
  • בן או בת הזוג שקיימים בחיים יש לזהם זכות לבעלות על חלק מהירושה תחת התנאים של חלוקה לפי המעגל הנוכחי. כלומר, על פי מעגל הקרבה אותו חולקים את הנכסים, הם ירשו בצורה משתנה. לפעמים זה יהיה מחצית מהסכום, לפעמים זה יהיה פחות, למעט רכב אותו מקבל בן הזוג בשלמות.
  • אם לא קיים אף לא יורש אחד בשום מעגל או ענף, הרי שההון עובר לרשות המדינה – מדובר במקרים נדירים – אך גם זה מדגיש את הצורך בעריכת צוואה.

  חלוקה שווה של ירושה בין קרובי משפחה

  נושא של חלוקת ירושה בין הקרובים צריכה להיעשות על ידי ידיים מקצועיות אך רגישות ומתחשבות. לא תמיד יודעים כיצד לפנות אל נושא זה בצורה מכבדת ונקייה ללא תחכים וצרות עין. לכן, עליכם לפנות אל עורך דין מקצועי שיודע ומכיר בתחום זה בצורה מושלמת.

  אצל עו"ד ונוטריון דויד יוסף תהיו בטוחים שהירושה תחולק בצורה צודקת והגונה לידי כל הקרובים הזכאים לכך על פי חוק. בכל הנוגע לענייני דיני ירושה, עו"ד ונוטריון דויד יוסף הוא הכתובת שלכם.

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support