השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  צו ירושה ירושלים

  דויד יוסף – משרד עורכי דין, מעניק ללקוחותיו שירות וליווי משפטי מיומן בתחום דיני משפחה על כל היבטיו. תחום עיסוקו של המשרד נוגע בכל הנוגע לעיסוק בתחום צו ירושה ירושלים על היבטיו השונים. צוות המשרד חרט על דגלו את מחויבותו לכל לקוח ולקוחה, ועל כן מקפיד על הענקת השירות, ליווי והייעוץ משפטי מוביל בתחום אשר שומר על הזכויות שלכם בצורה מיומנת ומתכנן את צעדיו בצורה שמובילה אל עבר קבלת התוצאה המיטבית עבורכם.

  צו ירושה ירושלים

  צו ירושה ירושלים – נקודות חשובות שכדאי להכיר

  • בשלב הראשון חשוב יהיה להבין מהו צו ירושה ירושלים. צו זה נדרש במידה והנפטר לא הותיר בלכתו צוואה או שצוואתו כוללת רק חלק מרכושו, נכסיו ועזבונו.
  • צו הירושה הינו צו משפטי אשר מציין את פרטי הנפטר, תאריך הפטירה, שמות יורשיו ואת חלקו היחסי של כל יורש בעיזבון.
  • על מנת לקבל את הצו ולהתחיל בדרך למימושו, יש לפנות ללשכת הרשם לענייני ירושה או לבין הדין הרבני ולהגיש בקשה למתן צו ירושה.
  • זכרו כי הצו לא מציין מה העיזבון עצמו, אלא מתייחס רק לעובדות מוגדרות – מותו של המוריש, מקום מושבו, זהות יורשיו והחלק היחסי של כל יורש בעיזבון המדובר.
  • חשוב לציין כי עשויים להיוותר מצבים בהם עולה התנגדות לצו הירושה, בין אם מתגלה צוואה נסתרת ובין אם ישנם יורשים על פי דין אחרים או נוספים לאלו המצוינים בבקשה לצו הירושה. את ההתנגדות למתן הצו ניתן יהיה להגיש בתוך 14 יום מהפרסום בעיתון על הדבר.

  נעזרים במשרד עורכי דין מקצועי, נעזרים בשירותיו של דויד יוסף

  כל הליך משפטי אשר נוגע לצו ירושה חייב להתנהל על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום המשפט. כך שעורכי דין אשר מתמחה בדיני ירושה יהיו המקצוענים אשר יעניקו לכם את המענה האיכותי לו אתם כה זקוקים לשם מימוש זכויותיכם בצורה המיטבית תוך הגנה על האינטרס שלהם.

  למידע נוסף צרו קשר באתר או במספר 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support