השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עריכת צוואה

  שירותי עריכת צוואה – להבטחת עתיד משפחתך

  כל חייך עמלת וערכת סידורים כדי להבטיח שיעמדו לרשות משפחתך עתודות שיבטיחו יציבות, ביטחון ורווחה. בסופו של דבר, כולנו נקראים ליום פקודה וכדי להבטיח שגם לאחר שנעזוב את העולם, יועברו כל הרכוש והביטחונות שצברנו לידי אנשי שלומנו ואלו שלהם ייעדנו את עיזבוננו, עריכת צוואה היא לא פחות מהכרחית. זוהי אחת מן הפעולות המשפטיות החשובות שנעשה ולכן, ככל שאנו חיים עוד עם החצי השני שלנו עמו בנינו את חיינו, חשוב שהתהליך יהיה משותף והדדי. צוואה הדדית תאפשר לכם לנהל את עיזבונכם כיחידה משותפת, לרשת זו את זה ולהגדיר מי יהיו המוטבים לאחר לכתכם.

  עד כמה בטוחה צוואה הדדית בפני שינויים וביטולים?

  מטרת הצוואה היא להבטיח כי רצונך יקוים בכל מקרה, ללא קשר לנסיבות. לכן, אין כל דרך לבטל את הצוואה לאחר פטירתם של מי מן הצדדים. כל שינוי, תיקון או ביטול בצוואה יהיה אפשרי רק כל עוד שני בני הזוג עודם בחיים. לעתים, תנאים מסוימים בצוואה עשויים להיעשות מורכבים או בלתי רלוונטיים בחלוף הזמן עקב שינוי בנסיבות ולכן, חשוב לערוך את הצוואה בסיוע עו"ד המומחה לדיני צוואות שיסייע לנסח אותה באופן בהיר ושאינו משתמע לשני פנים.

  מתי נדרש פתרון זה?

  ברוב המקרים, אנו עשויים לראות בפתרון זה כמיותר וסומכים על האמון ההדדי בקשר שלנו שיבטיח כי רצוננו ייעשה בהתאם לצוואתנו. עם זאת, גם אם אכן אין לנו ממה לחשוש, ישנם מקרים מורכבים רבים אשר עריכת הצוואה באופן זה יכולה למנוע ולהבטיח כי תהליך חלוקת העיזבון ייערך על מי מנוחות.

  • ניתן לייעד את חלוקת העזבון בידי אפוטרופוס עבור שארים קטינים כדי להבטיח שירושתם תנוהל באופן אחראי וראוי.
  • כאשר מדובר בנישואים שניים עם ילדים מנישואיך הקודמים, חלוקת העיזבון עשויה להסתבך. בצוואה משותפת, ניתן להבטיח כי חלוקת העיזבון תעשה בדיוק כרצונך.
  • כדי להבטיח כי גם ידועים בציבור יהיו זכאים לירושה, חשוב לערוך את הצוואה במשותף.

  ישנן מקרים רבים אחרים בהם עדיף לערוך צוואה באופן זה וכדי להבטיח שתיערך באופן המדויק והראוי ביותר לצרכיך הייחודיים, חשוב ואף הכרחי להיעזר ולהיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום הירושות.

  תוקף הצוואה ההדדית

  כדי שבכל מעמד עריכת צוואה הדדית נוכל להבטיח כי היא תהיה תקפה ומחייבת, ללא סיבוכים ומאבקים משפטיים מיותרים, מומלץ לחתום עליה בנוכחותו של נוטריון מוסמך שיתקף אותה ויאשרר כי תוכנה אמת וכי היא נחתמה על ידי המורישים.

  נשמח לסייע לך להבטיח כי רצונך יכובד ויישמר

  לעריכת צוואה על ידי עו"ד מנוסה ובעל ידע מקצועי מקיף שיסייע לך ליצור צוואה מדויקת ואופטימלית לצרכיך ולצרכי בן/ת זוגך, אנו מזמינים אותך להיוועץ במשרדנו בירושלים. אנו ממתינים לפנייתך ונשמח לסייע לך בצעד החשוב והמשמעותי הזה.

  דויד יוסף, משרד עורכי דין – מענה משפטי מקצועי לרשותכם

  דויד יוסף, משרד עורכי דין – הינו משרד אשר בעל ניסיון עשיר בכל הנוגע לענייני צוואות וירושות ופועל בכל עת מתוך שמירה על זכויותיהם והאינטרסים של הלקוח. המשרד חרט על דגלו את מחויבותו ללקוחותיו ועושה את כל הניתן בכדי להבטיח לכל לקוח ולקוח את קבלת המענה המשפטי המקצועי לו זקוק. לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support