השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניהול עיזבון

  עיזבון הוא השילוב של נכסיו, חובותיו,  רכושו וזכויותיו של אדם אשר הלך לעולמו. על מנת להבטיח ניהול עיזבון בצורה יעילה וחלוקה שלו בהתאמה לצוואה או חוק הירושה, הרי שמומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של דויד יוסף, משרד עורכי דין אשר יסייע בהשלמת מטרה זו באופן שיוביל לתוצאה המיטבית עבורכם. המשרד מתמחה בתחום דיני משפחה- תביעות גירושין, צווי ירושה, התנגדויות לצוואות, ייפוי כוח מתמשך, דיני מקרקעין, נדל"ן וליטיגציה.

  ניהול עיזבון

  ניהול עיזבון – מהו עיזבון וכיצד מחלקים אותו?

  עיזבון של המנוח לאחר לכתו כולל מגוון רחב של נכסים, ביניהם גם כספים, מיטלטלין, מקרקעין, מניות, ניירות ערך ואף זכויות וחובות נוספים אשר נצברו על ידי המנוח על למועד פטירתו. לאחר מכן יחולק עיזבונו של אדם באחת מהאופציות הקבועות בחוק הירושה.

  • במידה והמנוח משאיר בלכתו צוואה אשר נערכה ונחתמה כדין בהתאם לחוק, הרי שהעיזבון יחולק בהתאם למפורט בה, זאת לאחר הגשת בקשה לצו קיום צוואה וקבלתו של צו לקיום צוואת המוריש.
  • במידה ולא קיימת צוואה, הרי שעיזבונו של אדם יחולק בהתאם לחוק הירושה, אשר מפרט את החלוקה בין מדרג קרובי המשפחה, זאת לאחר הגשת בקשה לצו ירושה וקבלתו כדין.

  על מנת להתמודד בצורה המיטבית עם כל אחד מהמצבים הללו, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של עורך דין מיומן אשר בעל התמחות בתחום זה. כך תוכלו להיות בטוחים כי עומד לשירותכם איש מקצוע אמין אשר פועל כמירב יכולתו בכדי להעניק לכם את האפשרות שבקבלת המענה המשפטי האיכותי לו אתם זקוקים ברגעים חשובים אלו.

  דויד יוסף, משרד עורכי דין – מענה משפטי בהתאמה אישית

  שירותיו של דויד יוסף, משרד עורכי דין כוללים התאמה של ייעוץ, ליווי וייצוג של אנשים רבים בכל הנוגע לתחום דיני המשפחה. המשרד זמין מקפיד על אמינות ודייקנות בכל היבטי עבודתו ומעניק את שירותיו בכל רחבי הארץ, בזמינות של 24/7.

  לקבלת מידע נוסף אודות שירותי המשרד והאופן בו יכול לסייע גם לכם, השאירו פרטים באתר כבר היום או חייגו למספר הטלפון 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support