השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניהול עיזבון

  עיזבון הוא השילוב של נכסיו, חובותיו,  רכושו וזכויותיו של אדם אשר הלך לעולמו. על מנת להבטיח ניהול עיזבון בצורה יעילה וחלוקה שלו בהתאמה לצוואה או חוק הירושה, הרי שמומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של דויד יוסף, משרד עורכי דין אשר יסייע בהשלמת מטרה זו באופן שיוביל לתוצאה המיטבית עבורכם. המשרד מתמחה בתחום דיני משפחה- תביעות גירושין, צווי ירושה, התנגדויות לצוואות, ייפוי כוח מתמשך, דיני מקרקעין, נדל"ן וליטיגציה.

  ניהול עיזבון – מהו עיזבון וכיצד מחלקים אותו?

  עיזבון של המנוח לאחר לכתו כולל מגוון רחב של נכסים, ביניהם גם כספים, מיטלטלין, מקרקעין, מניות, ניירות ערך ואף זכויות וחובות נוספים אשר נצברו על ידי המנוח על למועד פטירתו. לאחר מכן יחולק עיזבונו של אדם באחת מהאופציות הקבועות בחוק הירושה.

  • במידה והמנוח משאיר בלכתו צוואה אשר נערכה ונחתמה כדין בהתאם לחוק, הרי שהעיזבון יחולק בהתאם למפורט בה, זאת לאחר הגשת בקשה לצו קיום צוואה וקבלתו של צו לקיום צוואת המוריש.
  • במידה ולא קיימת צוואה, הרי שעיזבונו של אדם יחולק בהתאם לחוק הירושה, אשר מפרט את החלוקה בין מדרג קרובי המשפחה, זאת לאחר הגשת בקשה לצו ירושה וקבלתו כדין.

  על מנת להתמודד בצורה המיטבית עם כל אחד מהמצבים הללו, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של עורך דין מיומן אשר בעל התמחות בתחום זה. כך תוכלו להיות בטוחים כי עומד לשירותכם איש מקצוע אמין אשר פועל כמירב יכולתו בכדי להעניק לכם את האפשרות שבקבלת המענה המשפטי האיכותי לו אתם זקוקים ברגעים חשובים אלו.

  בקשה למינוי מנהל עיזבון

  שירותיו של דויד יוסף, משרד עורכי דין כוללים התאמה של ייעוץ, ליווי וייצוג של אנשים רבים בכל הנוגע לתחום דיני המשפחה. המשרד זמין מקפיד על אמינות ודייקנות בכל היבטי עבודתו ומעניק את שירותיו בכל רחבי הארץ, בזמינות של 24/7. לקבלת מידע נוסף אודות שירותי המשרד והאופן בו יכול לסייע גם לכם, השאירו פרטים באתר כבר היום או חייגו למספר הטלפון 052-4311416

  בקשה למינוי מנהל עיזבון

  ניהול עיזבון צוואה

  אסור לכם להישאר לבד ללא מישהו שינחה אתכם וילווה אתכם בכל התהליכים של כתיבת צוואה, הוראה על ירושת עיזבון וכל הכללים והדינים הנוגעים בדבר. אתם עומדים בפני כתיבה של צוואה או קבלה של עיזבון? פנו אל עורך הדין דויד יוסף לקבל הנחיות, ליווי צמוד בעמידה בפני ערכאות לדיני ירושה ותהיו בידיים טובות.

  בקשה למינוי מנהל עזבון

  מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין טוב המבין בכל תחומי צוואות, ירושה וגם עיזבון? הגעתם אל הכתבה הנכונה. דרך משרד עו"ד של דויד יוסף אתם בידיים טובות. כאשר אתם מתכננים לערוך את הצוואה שלכם ולהוריש לקרוביכם ולמשפחותיכם את ההון שצברתם, אתם חייבים לעשות את זה עם כל הכללים והדקדוקים התואמים לעולם החוק והמשפט. לא כל אדם מבין בדברים אלו ואסור לעשות טעויות על מנת להימנע מריבים, סכסוכים מיותרים ועוגמת נפש שלאחר הפטירה.

  ניהול עיזבון – מה חשוב לכם לדעת

  • עיזבון הוא מושג הלקוח מעולם המשפט, והוא מסמל את ההון והירושה של האדם המותיר אחריו לאחר הפטירה.
  • העיזבון כולל למעשה את כל הונו של האדם כותב הצוואה המגיע בכל הצורות כולן: כספים בבנק, נכסי נדל"ן, רכוש גשמי וכמו כן גם זכויות וחובות שהיו לאדם עד זמן פטירתו.
  • כאשר האדם המצווה נפטר לאחר שקיימת צוואה תקינה, חוקית וברורה, הרי שהעיזבון יחולק על פי ההוראות המפורטות הרשומות בה, שהרי זה מה שמשקף את רצונו האמיתי של האדם.
  • במקרים בהם אדם נפטר טרם ערך צוואה חוקית ותקפה, ולצערנו זה קורה הרבה פעמים, הרי שיש חוקים מוגדרים לגבי סדר החלוקה והקדימויות של האנשים שיחלקו בעיזבון. החלוקה נערכת על פי צו הירושה המעוגן בחוק לענייני ירושה.
  • יש מקרים יוצאי דופן ומורכבים למדי, בהם במידה ועולה חשש שהעיזבון עלול להינזק אם הוא יחולק על פי החוקים בין אם יש צוואה ובין אם אין, הרי שניתנת האפשרות להגיש בקשה מיוחדת למינוי מנהל העיזבון.
  • אפשר לקבוע בתוך הצוואה שהיורשים הראויים על פי החוק יחשבו גם המוטבים, שהם יירשו את הכספים מקופות הגמל של הנפטר אחרי הפטירה. כלומר, ניתן לשנות את השמות של המוטבים במסגרת קופת הגמל על ידי כתיבת שמותיהם בתוך הצוואה, ובתנאי שקופת הגמל תדע על כך מבעוד מועד.
  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support