השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מזונות זמניים

  תביעה למזונות תהיה מוגשת לרוב על ידי אחד ההורים (לרוב האם) בשם הילדים או על ידי אישה אשר תובעת את בעלה במסגרת הליך הגירושין ביניהם. עוד לפני שמתנהל הדיון בתביעה העיקרית, החוק מאפשר לתובע להגיש בקשה מזונות זמניים, זאת על מנת למנוע מצבים של חרפת רעב ולצמצם את הקשיים של בני הזוג וילדיהם במהלך הליך גירושין מורכב. ניהול בקשה זו למזונות זמניים יתבצע בצורה המיטבית על ידי דויד יוסף – משרד עורכי דין. המשרד מתמחה במגוון תחומים בעולם המשפטי של דיני משפחה, ועושה את כל הניתן בכדי לנהל הליכים שונים במהירות ומיומנות עד לקבלת המענה המיטבי עבורכם.

   

  מזונות זמניים – מה צריך לדעת?

  • מטרתם של מזונות זמניים היא בסעד זמני בתקופה שבין הפרידה של ההורים או בני הזוג ועד לפסק הדין הסופי. מטרת המזונות הזמניים היא בווידוא כי הילדים או האישה התובעת יוכלו לקבל את הסכום הנחוץ למחייה, זאת על מנת שלא להגיע למצב קשה ואף לחרפת רעב.
  • גובה הסכום של מזונות זמניים נקבע באופן מהיר, זאת עוד טרם ביצוע של חקירה ובדיקה מעמיקה לגבי היכולות הכלכליות של ההורים ומצב הילדים. הערכת גובה המזונות תתבצע בהתאמה לצרכי הבסיס של הילד לצד הוצאות ייחודיות אחרות אותן יבחן בית המשפט.
  • הגשת הבקשה למזונות זמניים חייבת להתבצע על ידי עורך דין מיומן אשר מתמחה בדיני משפחה. כך שעדיף יהיה לוותר על פעולה ללא ייצוג משפטי הולם.

  בקשה למזונות זמניים

  הצוות המקצועי של דויד יוסף – משרד עורכי דין, עומד לשירותכם גם במצבים משפטיים מורכבים. המשרד מקפיד על טיפול בכל תיק באדיבות, מקצועיות, מסירות ודיסקרטיות מלאה לכל אורך שלבי ההליכים השונים.

  לקבלת מידע נוסף אודות שירותי המשרד, הנכם מוזמנים ליצור עמו קשר כבר היום באתר או במספר הטלפון 052-4311416

  תביעה למזונות זמניים

  תביעה למזונות זמניים

  בזמנים בהם בני זוג עוברים תהליך של גירושין, מזונות זמניים עומדים על הפרק. מדובר בהליך משפטי בו אחד מבני הזוג תובע תשלומי סעד זמניים עד לקבלת הפסיקה בנוגע לקבלת מזונות קבועים מבן הזוג הנתבע, תהליך שיכול לקחת הרבה זמן עד מימושו. גם כאן הסכום הכולל של המזונות הזמניים נקבע על פי המצב הכלכלי של שני בני הזוג. בכדי לברר יותר על הנושא ראוי שתשכרו את שירותי של עורך דין מקצועי ומנוסה שילווה אתכם לאורך כל התהליך מהגשת התביעה ועד לקבלת המזונות הזמניים. עורך הדין דויד יוסף הוא העורך דין המתאים ביותר לתפקיד.

  תביעת מזונות זמניים באמצעות עו"ד

  • בקשה לקבלת מזונות זמניים מבן הזוג הנתבע, אפשר לדרוש במקביל להגשת התביעה לבקשת המזונות הקבועים, בטופס נפרד.
  • צריך לצרף תצהיר לבקשת התביעה, לנמק ולפרט את כל הדרישות והטיעונים וכן יש לצרף את האסמכתא בדיוק כפי שמגישים בתביעת מזונות רגילים.
  • זכרו שהמזונות הזמניים תפקידם לספק תשלום חיוני למען ילדי בני הזוג בתהליך שלקראת הגירושין. אלו זמנים לא פשוטים כלל וכלל שעוברים על הילדים ועד שהתובע יקבל את התשלום של המזונות הקבועים הילדים עלולים להיפגע מכך. לכן, במסגרת החוק ניתן להגיש את תביעת המזונות הללו בשלב מוקדם ביותר.
  • בהחלטתו של בית המשפט לקבוע אם להיעתר לבקשת התביעה למזונות הזמניים או לא, בהתאם למצב הכלכלי של שני בני הזוג וכן החומרה של המצב הקיים אם לא ישולמו תשלומי מזונות. אם ההורים נמצאים במצב סוציואקונומי גבוה יחסית, אזי ייתכן והבקשה תידחה.
  • גובה המזונות הזמניים עומד על סכום של עד 1450 שקלים לכל ילד. בית המשפט קובע בין היתר חלוקה בין בני הזוג בנוגע להוצאות החריגות על גידול הילד, כמו טיפולים רפואיים, שיעורי העשרה וכדומה.

  מה כוללים מזונות זמניים

  אם אתם עומדים בפני הליכי גירושין וחוששים שעד שתקבלו את האישור למזונות קבועים ייקח זמן רב שעלול לפגוע במצב הילדים, אתם חייבים עורך דין מנוסה ומקצועי שידע כיצד להשיג את תביעת המזונות הזמניים בהקדם האפשרי. דרך משרד עורך הדין דויד יוסף תוכלו לקבל שירות וליווי מקצועי עד לקבלת תשלומי המזונות להם אתם ראויים.

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support