השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מזונות זמניים

  תביעה למזונות תהיה מוגשת לרוב על ידי אחד ההורים (לרוב האם) בשם הילדים או על ידי אישה אשר תובעת את בעלה במסגרת הליך הגירושין ביניהם. עוד לפני שמתנהל הדיון בתביעה העיקרית, החוק מאפשר לתובע להגיש בקשה מזונות זמניים, זאת על מנת למנוע מצבים של חרפת רעב ולצמצם את הקשיים של בני הזוג וילדיהם במהלך הליך גירושין מורכב. ניהול בקשה זו למזונות זמניים יתבצע בצורה המיטבית על ידי דויד יוסף – משרד עורכי דין. המשרד מתמחה במגוון תחומים בעולם המשפטי של דיני משפחה, ועושה את כל הניתן בכדי לנהל הליכים שונים במהירות ומיומנות עד לקבלת המענה המיטבי עבורכם.

  מזונות זמניים

  מזונות זמניים – הכירו את הנקודות שכדאי להכיר בנושא

  • מטרתם של מזונות זמניים היא בסעד זמני בתקופה שבין הפרידה של ההורים או בני הזוג ועד לפסק הדין הסופי. מטרת המזונות הזמניים היא בווידוא כי הילדים או האישה התובעת יוכלו לקבל את הסכום הנחוץ למחייה, זאת על מנת שלא להגיע למצב קשה ואף לחרפת רעב.
  • גובה הסכום של מזונות זמניים נקבע באופן מהיר, זאת עוד טרם ביצוע של חקירה ובדיקה מעמיקה לגבי היכולות הכלכליות של ההורים ומצב הילדים. הערכת גובה המזונות תתבצע בהתאמה לצרכי הבסיס של הילד לצד הוצאות ייחודיות אחרות אותן יבחן בית המשפט.
  • הגשת הבקשה למזונות זמניים חייבת להתבצע על ידי עורך דין מיומן אשר מתמחה בדיני משפחה. כך שעדיף יהיה לוותר על פעולה ללא ייצוג משפטי הולם.

  דויד יוסף, משרד עורכי דין – מענה וליווי משפטי מיומן

  הצוות המקצועי של דויד יוסף – משרד עורכי דין, עומד לשירותכם גם במצבים משפטיים מורכבים. המשרד מקפיד על טיפול בכל תיק באדיבות, מקצועיות, מסירות ודיסקרטיות מלאה לכל אורך שלבי ההליכים השונים.

  לקבלת מידע נוסף אודות שירותי המשרד, הנכם מוזמנים ליצור עמו קשר כבר היום באתר או במספר הטלפון 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support