השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ירושה ללא צוואה

  לכתו של אדם קרוב מהווה רגע כואב בחייהם של אנשים רבים, אך גם מבעד לאבל הכבד, חשוב יהיה לזכור כי קיימות מספר נקודות חשובות שיש להתייחס אליהן כשהעיקרית שבהן היא התמודדות עם עיזבונו של המנוח. ירושה ללא צוואה מתארת מצב בו נכסיו של המנוח מחולקים על פי צו הירושה, מפני שהאדם לא הותיר בלכתו צוואה עדכנית וחוקית. על מנת להבטיח את ניהול הליך זה בצורה מקצועית ושקולה, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של דויד יוסף – משרד עורכי דין, אשר פועל ימים ולילות בכדי לאפשר לכם לממש את זכויותיכם במלואן, גם במימוש והתנגדות לירושה.

  ירושה ללא צוואה

  כיצד מתחלקת ירושה ללא צוואה?

  חוק הירושה קובע כי עם פטירתו של אדם, כל עזבונו ונכסיו יועברו ליורשיו החוקיים. במידה והמנוח לא ערך צוואה, הרי שחלוקה של הירושה בין היורשים תתבצע בהתאם לחור הירושה. ירושה ללא צוואה תחולק ליורשים הבאים:

  • בן או בת הזוג של המנוח סמול לפני פטירתו
  • הילדים וצאצאי הילדים של המנוח, הוריו וצאצאיהם, סביו וצאצאיהם.

  דין הירושה קובע את מעגלי הקרבה של המנוח, זאת באופן בו בן או בת הזוג יהיו זכאים ליהנות ממחצית שווי הירושה, בעוד החצי השני מתחלק בין שער היורשים שווה בשווה. חשוב לציין כי כל עיסוק בדיני ירושה דורש את הליווי והייעוץ המשפטי המוביל בתחום, זאת על מנת להבטיח את מימוש זכויותיכם בצורה מלאה.

  הגשת בקשה לקבלת צו ירושה

  על מנת להבטיח את זכאותכם בקבלת החלק שמגיע לכם בירושה, חשוב יהיה לוודא כי אתם נעזרים בשירותיו של עודך דין מקצועי אשר מתמחה בדיני ירושה וכל ההליכים המתנהלים תחת נושא זה. הנכם מוזמנים להיעזר בשירותיו של דויד יוסף – משרד עורכי דין, ולקבל את הליווי המשפטי המיומן לו אתם כה זקוקים להגשת הבקשה לקבלת צו ירושה אשר יתחיל את דרככם במימושה.

  למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support