השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השפעה בלתי הוגנת על צוואה

  בכל הנוגע לצוואות, הרי שברירת המחדל של בתי המשפט היא בהתייחסות לכל צוואה ככשרה וחוקית. אך במידה ואתם חושדים בהפעלה של השפעה בלתי הוגנת על צוואה, דעו כי בעת קבלת הסיוע המשפטי הנחוץ לכם, ניתן יהיה לחקור את אותו חשד בחוסר הגינות על ידי בית המשפט על מנת לוודא האם נחצה קו אדם בעת עריכת הצוואה. הנכם מוזמנים להיעזר בשירותיו המשפטיים של דויד יוסף – משרד עורכי דין ולהבטיח את קבלת המענה המשפטי לו אתם זקוקים ברגעים חשובים וקריטיים אלו.

  השפעה בלתי הוגנת על צוואה

  הוכחת השפעה בלתי הוגנת על צוואה

  סעיף 30 א לחוק הירושה קובע, כי “הוראת צוואה שנעשתה מחמת אונס, איום, השפעה בלתי הוגנת, תחבולה או תרמית – בטלה”. בשעה שמדובר על השפעה בלתי הוגנת בצוואה, הרי שנטל ההוכחה יהיה מוטל על זה הטוען לקיומה של השפעה זו. על מנת להבטיח את קבלת התמיכה המשפטית המלאה שכל כך נחוצה ברגעים אלו, וודאו כי אתם נעזרים בשירותיו של עורך דין מיומן אשר מתמחה בכל הנוגע לצוואות והטיפול בהן.

  חשוב לציין כי קיומה של השפעה או תלות כשלעצמה, אינה מהווה הוכחה חד משמעית לקיומה של השפעה בלתי הוגנת. בחינה של המצב לצד ווידוא קיומה של השפעה בלתי הוגנת תתבצע תוך בחינה של מצבו הפיזי והנפשי של הנפטר, התלות מול העצמאות שלו בעזרה חיצונית לרבות הנהנים מהירושה, יכולת הנפטר להבין את הצוואה ותוכנה ועוד… בין ארבעת המבחנים אשר מתבצעים לקביעת השפעה בלתי הוגנת על צוואה ובחינת התלות שבה ניתן למנות את הבאים:

  • תלות ועצמאות.
  • תלות וסיוע.
  • קשרי המצווה עם אחרים.
  • מבחן נסיבות עריכת הצוואה.

  נעזרים בעורכי דין מיומנים ומנוסים במקרים של השפעה בלתי הוגנת על צוואה

  לקבלת המענה המשפטי לו אתם זקוקים, הבטיחו את פנייתכם אל שירותיו של דויד יוסף – משרד עורכי דין כבר היום. המשרד מתמחה בדיני משפחה: תביעות גירושין, צווי ירושה, התנגדויות לצוואות, ייפוי כוח מתמשך, דיני מקרקעין, נדל"ן וליטיגציה.

  למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support