השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דיני מקרקעין

  לקראת עסקת נדל"ן? חשוב שיהיה לצידך מומחה לדיני מקרקעין

  רכישת בית בישראל עשויה להיות משימה מורכבת למדי. יוקר המחיה והקיפאון הפושה בשוק הופך את תהליך רכישת הדירה לבלתי נגיש מאי פעם. גם בעלי הנכסים מוצאים את עצמם מתנהלים בשוק הניחן בביקוש רב, אך עם כוח רכישה מוגבל. במציאות כמו זו, חשוב שנדאג לצייד את עצמנו במרב הידע והניסיון למיצוי המיטב מעסקאות הנדל"ן שלנו. בעזרת סיוע עו"ד רכישת דירה או מכירתה נעשות בטוחות יותר, משתלמות יותר ומאפשרות לך להבטיח כי העסקה מתנהלת בהתאם לחוק ועל הצד הטוב ביותר.

  כיצד בליווי של עו"ד מכירת דירה נעשית משתלמת יותר?

  הרגולציה בשוק הנדל"ן וטווח רחב של מכשולים אחרים, עשויים לחמוק ממך ובסופו של יום לגלות כי הסכום שנשאר בידיך לאחר המכירה נמוך משקיווית. כדי להימנע מכך, מומלץ לקבל ייעוץ מקיף לאורך העסקה. באמצעות סיוע עו"ד מכירת דירה נעשית משתלמת מאי פעם ומאפשרת לך ליהנות מתנאים אופטימליים.

  ייעוץ מס לקראת מכירת דירה

  מדיניות המיסוי בישראל בתחום הנדל"ן הינה נוקשה מאוד ועשויה להטיל חיובים כבדים על בעלי נכסים. אם לא נכיר את כל הזכויות העומדות לרשותנו, אנו עשויים למכור את נכסינו בהפסד. על ידי ייעוץ עו"ד מכירת דירה בבעלותך תותאם לתנאיך הייחודיים ועם כל הטבות המס הזמינות לך.

  • קיימת תוכנית הרחבה או בנייה נוספת בשטח שלך על ידי הרשות המקומית? ייתכן שיוטל עליך היטל השבחה שעשוי להגיע לסכומים גבוהים ביותר.
  • על הפרשי הרווח בין סכום רכישת הנכס שלך ובין המחיר שקיבלת עבור מכירת הנכס, עשויה רשות המיסים להטיל מס שבח בשיעור של 25% ככל שמדובר בדירה שנייה ומעלה. ישנם קריטריונים רבים לפטור ממס שבח. כדי לצמצם הפסדים, ניתן להבטיח על ידי ייעוץ עו"ד מכירת דירה במיסוי מינימלי.

  בעבודתכם המשותפת, יאסוף ממך עורך דינך את כל הפרטים ויעשה כל שביכולתו כדי לספק לך את היתרונות האופטימליים העומדים לרשותך בהתאם לנסיבותיך האישיות. ככל שניתן יהיה לצמצם את המיסוי, כך בעזרת סיועו של עו"ד מכירת דירה בבעלותך תשאיר סכום גבוה יותר בידיך.

  על ידי סיוע עו"ד רכישת דירה טומנת בחובה יתרונות רבים

  מדובר באחת מהעסקאות החשובות שנעשה בחיינו ולכן, חשוב שנקבל ייעוץ מקיף כדי לשמור על האינטרסים שלנו. עם ייעוץ עו"ד רכישת דירה הינה בטוחה ומשתלמת יותר.

  • היזם דורש מקדמה על הדירה החדשה? חשוב לדעת כי עבור כל מקדמה העולה על 7% מערך הנכס, חייב היזם לספק לך בטוחות לאספקת הדירה ביעד שנקבע. באמצעות ליווי עו"ד רכישת דירה על הנייר תובטח לך במועד וללא הפסדים.
  • עד כמה ידוע לך ממי נרכשת הדירה? כדי להבטיח שאיננו קונים חתול בשק, עורך דינך יוודא כי הנכס רשום בטאבו על שם הגורם המציע לך אותה למכירה וכי אין הערות אזהרה, שעבודים, עיקולים או כל מורכבות אחרת בנכס שעשויה לגרום לסיבוכים מיוצרים. במובן הזה, ניתן להבטיח בעזרת סיוע עו"ד רכישת דירה ללא הפתעות.

  דויד יוסף, משרד עורכי דין – מענה משפטי מקצועי לרשותכם

  דויד יוסף, משרד עורכי דין – הינו משרד אשר בעל ניסיון עשיר בכל הנוגע לדיני נדל"ן ועסקאות מכר ורכישה של דירות יד שניה ודירות קבלן ופועל בכל עת מתוך שמירה על זכויותיהם והאינטרסים של הלקוח. המשרד חרט על דגלו את מחויבותו ללקוחותיו ועושה את כל הניתן בכדי להבטיח לכל לקוח ולקוח את קבלת המענה המשפטי המקצועי לו זקוק. לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 052-4311416

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support