השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ביטול צו ירושה

  כפי שרבים כבר יודעים, צו הירושה קובע את זכויותיהם של יורשים בנכסיו ועזבונו של אדם אשר הלך לעולמו ולא הותיר בלכתו צוואה חוקית. במידה וברגע האחרון מתגלה צוואה מוסתרת או נחשפת זהותו של יורש נוסף, הרי שיש להגיש בקשת ביטול צו ירושה בעזרתו של עורך דין מקצועי אשר מתמחה בדיני ירושות. הנכם מוזמנים להיעזר בשירותיו של דויד יוסף – משרד עורכי דין, ולקבל את השירות והליווי המשפטי אשר שם אתכם ואת זכויותיכם במרכז ופועל במרץ למימושן בצורה המיטבית.

  ביטול צו ירושה

  ביטול צו ירושה – מהם התנאים?

  בבואכם עם בקשת ביטול צו צוואה, חשוב יהיה להבין כי הבקשה שלכם צריכה לעמוד בשני מבחנים אותם בית המשפט עורך:

  • מבחן אובייקטיבי – האם יכול היה מבקש ביטול או תיקון צו הירושה להביא את הטענות והעובדות שמציג כעת לפני הרשם בטרם מתן הצו?
  • מבחן סובייקטיבי – האם יכול היה מבקש ביטול או תיקון צו הירושה להביא את הטענות או העובדות שבידו בהזדמנות הראשונה הסמוכה לאחר מתן הצו, ואם כן ‐ מדוע לא עשה זאת עד כה?

  זכרו, לאור העובדה כי תביעות לביטול צו ירושה כרוכות בהבנה מעמיקה בפרוצדורה ובסדרי הדין הנוגעים בדבר, הרי שחשוב יהיה להיעזר בשירותיו של עורך דין מיומן אשר מתמחה בדיני צוואות וירושות על היבטיהן השונים. קבלת ייעוץ משפטי מיומן בנושא זה, תמקסם בצורה מרשימה את סיכויי ההצלחה שלכם בהליך המשפטי בו אתם עומדים לנקוט.

  ליווי וייעוץ משפטי מקצועי בהליך ביטול צו ירושה לשירותכם

  הליכים משפטיים אשר נוגעים לתחום הצוואות והירושות הינם הליכים מורכבים אשר דורשים את מעורבו של דויד יוסף – משרד עורכי דין, אשר פועל בכל עת למימוש זכויותיכם ושמירה על האינטרסים שלכם. לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת התייעצות ראשונית, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר במספר הטלפון 052-4311416, וצוות המשרד שלנו ישמח לספק לכם את המענה האיכותי ביותר לכל שאלה או בקשה שלכם בתחומי העיסוק של המשרד.

  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support